محتواهای الکترونیکی وستا

LMS04

وستا با توجه به نیاز و درخواست مشتریان خود اقدام به تولید محتوای الکترونیکی با عنوان های ذیل کرده است:

مهارت‌های عمومی کارکنان و مدیران

آئین نگارش و مکاتبات اداری

آئین نگارش و مکاتبات اداری

اهمیت و نقش مکاتبات اداری ، ایجاد ارتباط برای جریان و انجام امور ، شناخت نامه های اداری ، مشخصات نامه های اداری،اجزا و ارکان نامه های اداری،انواع نامه های اداری،.....


مشاهده نمونه محتوا

گزارش نویسی

گزارش نویسی

تعریف گزارش نویسی ، فایده گزارش نویسی، مراحل چهارگانه گزارش نویسی، برنامه ریزی، مراحل روش علمی تحقیق، ساختار گزارش، الگو های ساختار گزارش، مقدمه گزارش و...


مشاهده نمونه محتوا

مدیریت استرس

مدیریت استرس

این بسته آموزشی به منظور آموزش مهارت‌های مدیریت استرس جهت توانمند سازی و افزایش سطح سلامت جسمی و ذهنی افراد سازمان طراحی و تولید شده است.


مشاهده نمونه محتوا

مدیریت زمان

مدیریت زمان

این بسته آموزشی یه منظور ایجاد مهارت مدیریت موثر زمان ،پیشگیری از اتلاف وقت و افزاریش بهره‌وری، مدیریت صحیح و بهینه جلسات طراحی شده است.


مشاهده نمونه محتوا

هوش هیجانی

هوش هیجانی

براساس نظر دانیل گلمن،هوش هیجانی یا EQ شامل شناخت و کنترل هیجانهای خود، همدلی کردن با دیگران و حفظ روابط رضایت‌بخش است.

   


مشاهده نمونه محتوا

مهارتهای ارتباطی

مهارتهای ارتباطی

این بسته آموزشی با هدف شناسایی زوایای ارتباط انسانی و تکنیک های آن در راستای استفاده های شخصی، گروهی و اهمیت و نقش ارتباط موثر در سازمان گام برمی‌دارد.


مشاهده نمونه محتوا

 

مهارت‌های هفتگانه ICDL 2013

 

Word 2013

ورد 2013

در این درس شما با امکانات نرم افزار آشنا شده و مهارت کامل کار با این نرم افزار را کسب خواهید کرد. این مبحث در سه سطح مبتدی، متوسط و پیشرفته تدوین و ارائه می گردد.


مشاهده نمونه محتوا

Windows  8.1

ویندوز 8.1

در اين درس طريقه استفاده از کامپيوتر و سيستم عامل و توانایی انجام تنظیمات اصلی دلخواه خود را در ویندوز کسب خواهیم کرد. مبناي آموزشي ما سيستم عامل Windows 8 مي باشد.


مشاهده نمونه محتوا

Information Technology

فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات به معنی و مفهوم بسیار ساده یعنی علم استفاده از یک سری ابزار که این ابزار همان پردازش، نگهداری، جمع آوری، ذخیره، توزیع، انتقال و امنیت است که بر روی اطلاعات اعمال می‌شود.


مشاهده نمونه محتوا

Access 2013

اکسس 2013

با کسب این مهارت و توانایی کار با این نرم افزار، می توانید با تولید بانک های اطلاعاتی، امکان گرد آوری انواع اطلاعات را برای ذخیره سازی، جستجو و بازیابی فراهم نمایید.


مشاهده نمونه محتوا

Powerpoint 2013

پاورپوینت 2013

پاورپوینت نرم افزاری کارآمد از محصولات شرکت مایکروسافت است.بیشترین مورد استفاده از پاورپوینت در مورد ساخت اسلاید‌های تصویری جهت نمایش در سمینارها و جلسات مهم می‌باشد.


مشاهده نمونه محتوا

Excel 2013

اکسل 2013

اکسل یک نرم افزار صفحه گسترده (Spread Sheet) است، به این معنی که در واقع اکسل جدولی بسیار بزرگ است که کاربر می تواند بنا به نیاز خود برای هر سلول از این جدول داده تعریف کند و ....


مشاهده نمونه محتوا

internet

اینترنت

اینترنت همچون شاهراهی است برای ارتباط تمامی مردم جهان با یکدیگر برای تبادل هر گونه اطلاعات و ایده ها . ما در این درس توانایی کار با اینترنت را که در حال حاضر در تمامی بخش های زندگی، فعالیت‌های اجتماعی و شغلی نفوذ کرده است، به شما آموزش خواهیم داد.


مشاهده نمونه محتوا

چاپ ایمیل

پل ارتباطی

  • بزرگراه جلال آل احمد - حدفاصل بین پل عابر شهرآرا و پل گیشا - شمال بزرگراه - پلاک 125 - طبقه دوم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

(10خط) 88285424 21 98 +

88246329 21 98 +