تولید محتوای الکترونیکی

e learning (1)

 

 تولید محتوای الکترونیکی

تولید محتوای الکترونیکی که مخففE-Content می باشد ابزاری موثر در آموزش الکترونیکی محسوب می شود که با ترکیبی از متن، تصویر، صدا و فیلم می تواند بستر مناسبی را برای ارتباط بین دانش پژوهان و استادان فراهم کند.

شرکت فناوران اطلاعات وستا، همگام با تولید سامانه های ارائه آموزش الکترونیکی در جهت تولید محتوای الکترونیکی نیز گام های هدفمندی را برداشته است و دپارتمانی مجزا را به واحد تولید محتوای خود اختصاص داده است. در بخش تولید محتوای الکترونیکی شرکت، ابتدا مباحث اصلی و ساختاری تولید محتوا مطرح گردیده است تا جائیکه  دو واحد" تولید متون و کنترل کیفیت "و "واحد تولید، تحقیق و توسعه چندرسانه ای" در شرکت تأسیس و برای هر کدام ساختار اداری، شرح شغل و شرح وظایف شغلی تدوین گردیده است.

 از آنجاکه تولید محتوای الکترونیکی اثر بخش فرآیندی علمی دارد، شرکت فناوران اطلاعات وستا با بهره گیری از کارشناسان خبره در بخش تدوین دروس، توانسته است بسته به  نوع محتوای آموزشی، کارشناس موضوعی آن رشته ، فعالیت های لازم را به انجام برساند.

 بنابراین طی انجام مراحل آموزشی، یک سناریوی کامل از پداگوژی آموزشی تهیه و بر طبق  نقشه راه آماده شده، محتوای الکترونیکی تولید و در بخش ارزیابی، کیفیت آموزشی آن نیز بررسی می شود. این فرآیند، اثر بخشی آموزشی را تضمین می کند.

 

تولید محتواهای اختصاصی (سفارشی)

وستا با توجه به تجربه در زمینه تولید محتوای الکترونیکی و داشتن پرسنل تخصصی در این زمینه قادر است بر اساس نیاز های مراکز آموزشی، اقدام به تولید محتوی الکترونیکی اختصاصی نماید.
قطعاً مراکز آموزشی بر اساس نیازهای خود که از طریق سنجش (need assessment) صورت گرفته است، درخواستی را اعلام می‌کنند. این درخواست علاوه بر موضوع، می‌تواند سطح محتوا (از مقدماتی تا پیشرفته) ، سطح تعامل ( interaction ) و ارزشیابی ( evaluation ) را نیز شامل شود.
شرکت فناوران اطلاعات وستا با دریافت این درخواست‌ها اقدام به تولید محتوا مورد نظر نموده و برای جلب رضایت مشتری و اعمال نقطه نظرات در تمام طول روند تولید، ارتباط و تعامل خود را با آن مرکز حفظ می نماید.

چاپ ایمیل

پل ارتباطی

  • بزرگراه جلال آل احمد - حدفاصل بین پل عابر شهرآرا و پل گیشا - شمال بزرگراه - پلاک 125 - طبقه دوم

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

(10خط) 88285424 21 98 +

88246329 21 98 +